Údržba realistické panny Climax Doll

Jak se starat o Climax-Doll.

Ukaždé erotické pomůcky je nejdůležitější hygiena a správná údržba erotické pomůcky, aby pomůcka nebyla pouze na jedno použití. Každá erotická pomůcka i TPE panny se před použitím a po použití musí umýt vlažnou vodou a dezinfikovat. Další faktem je použití správného pudru a lubrikačního gelu na vodní bázi!

TPE materiál je úspěšný materiál, protože kombinuje pružnost gumy. TPE se používá při výrobě Climax-Doll realistických pann.

Výhody TPE: (elastičnost, měkkost, ergonomicky se přizpůsobuje)
Hypoalergenní. Je nepravděpodobné, že způsobí alergické reakce pokud dodržujete hygienu a pannu máte pro vlastní použití.
Kompatibilní s vodními a silikonovými gely.

Uskladnění realistické panny: TPE panna by měla být uskladněna nejlépe v balení, ve kterém byla dodána. Realistické panny z TPE nevystavujte velkému teplu a silnému slunci. Panna by měla být uskladněna v čistém a suchém prostředí. Před uloženim realistické panny je ideální pannu umýt a napudrovat.

Není dobré při uskladnění TPE pannu nechávat oblečenou, aby nedošlo k deformaci materiálu.


SexDoll.cz / SexDolls s.r.o. je autorizovaný prodejce všech značek ve své nabídce a panny lze jednoduše ověřit prostřednictvím oficiálních webových stránek výrobce.